Werkzaamheden tijdelijke brug Schateiland

De bouw van de tijdelijke brug start maandag 16 juli a.s., dit zal naar verwachting niet tot stremmingen van de doorvaart leiden. De bouw zal ca. 2 weken duren, daarna zal de brug open zijn tot 14 augustus. Dan starten de werkzaamheden t.b.v. de aanleg van de camping.

Doordeweeks zal de brug open zijn vóór 07.00 uur, tussen 12.00 en 13.00 uur, en na 16.00 uur. In het weekend is de brug de gehele dag open. Met de aannemer is de gemeente nog in gesprek over een meer flexibele openstelling. Dit zou kunnen betekenen dat de brug hoofdzakelijk dicht is als er zwaar vrachtverkeer overheen moet. Nadere informatie hierover volgt zodra die beschikbaar is.

Vereniging van Eigenaren Noorderplassen (Oost)

Op Koers 43
1316 VN Almere

IBAN NL15INGB 0004 5635 03
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Social