Openingstijden tijdelijke brug veranderen

In de afgelopen weken is de tijdelijke brug in het weekend open geweest en op werkdagen tussen ’s middags 16.00u en ’s morgens 07.00u. Ook tijdens werkuren is de brug vaak open geweest, maar in elk geval tussen 12.00u en 13.00u of tussen 10.00u en 12.00u.

Omdat het vaarseizoen ten einde loopt, wordt op de doordeweekse dagen slechts beperkt gebruik gemaakt van de tijdelijke brug. Het werkverkeer daarentegen zal de komende tijd toenemen, omdat er wordt gestart met de aanleg van de vaargeul, gevolgd door de nieuwe vaste brug en tenslotte een beweegbare fietsbrug. Om die redenen, zullen de openingstijden van de tijdelijke brug veranderen.

Vanaf 5 november zal:
– De brug tussen vrijdag 16:00u en maandag 07:00u open zijn
– Op de doordeweekse dagen de brug tijdens en buiten de werkuren gesloten zijn, maar
– Tijdens werkuren op afspraak de brug worden geopend
Neem hiervoor minimaal twee dagen van tevoren contact op via SMS of WhatsApp met:
mevrouw Janny Brakkee van de gemeente Almere op telefoonnummer 06-52783780 en vermeldt daarbij de datum en het tijdstip waarop u door de brug wilt.

Als er zich voor één dag meerdere botenbezitters aanmelden, zal worden geprobeerd het doorvaarmoment in overleg met de verzoekers samen te voegen. Het contact hierover verloopt via mevrouw Brakkee.

Vereniging van Eigenaren Noorderplassen (Oost)

Op Koers 43
1316 VN Almere

IBAN NL15INGB 0004 5635 03
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Social